Rodby

Bilety Autokarowe Rodby. Rezerwacja biletów autokarowych do Rodby, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Rodby Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Rodbyw obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do RodbyPolska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Rodby jest bardzo małą duńską miejscowością, która liczy sobie zaledwie trochę ponad dwa tysiące mieszkańców. Miasteczko to umiejscowione jest na trzeciej co do wielkości wyspie Danii – Lolland – i należy do gminy o takiej samej nazwie. W samym Rodby największą atrakcją jest historyczny kościół, jednak dużo ciekawych miejsc znajduje się także w okolicach miasteczkach, w różnych miejscach wyspy Lolland. Z pewnością warte odwiedzenia jest Safari Knuthenborg. Jak sama nazwa wskazuje, jest to park safari, w którym znajdują się zwierzęta z całego świata. Jest to największy obiekt tego typu w Północnej Europie. Sama wyspa to także świetne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Swój raj na pewno na wybrzeżach znajdą fani surfingu, windsurfingu czy też kitesurfingu. Rozległe plaże i dobre warunki pogodowe sprzyjają uprawianiu tego sportu. Znajdują się tam również wypożyczalnie sprzętu czy kursy pod okiem specjalistów. Wyspa ta była swego czasu bardzo gromadnie odwiedzanym miejscem przez Polaków, którzy przyjeżdżali do Danii pracować, znajdowała się tutaj największa polonia duńska i fakt ten upamiętniony jest przez pomnik, na którym widnieją Polki zbierające buraki.
Autobusy do Rodby kursują z kilku polskich miast, między innymi z Elbląga, Gdańska, Szczecina, Wejherowa, Słupska, Koszalina czy Malborka. Można tam dojechać dzięki takim przewoźnikom jak Sindbad i Interbus-Sindbad, którzy odjeżdżają do Danii w środy oraz soboty. Potem oczywiście można liczyć na połączenie Dania – Polska, dzięki czemu nie musimy się martwić o powrót do kraju. Dobrym pomysłem jest od razu zakupienie biletów w obie strony, gdyż wtedy końcowa cena będzie niższa, aniżeli kupowalibyśmy najpierw bilet do Rodby, a potem stamtąd z powrotem do Polski.
Na trasie Polska – Dania kursuje także wiele innych linii, które zawiozą nas do przeróżnych duńskich miejscowości, np. Kopenhagi, Odense, Aalborga, Horsens czy Padborga. Przewoźnikami obsługującymi takie trasy są m.in. Baltic Bus, Becker Reisen czy Agat.