Padborg

Bilety Autokarowe Padborg. Rezerwacja biletów autokarowych do Padborg, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Padborg Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Padborg w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Padborg Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Padborg jest bardzo niewielką duńską miejscowością, liczącą sobie zaledwie nieco ponad 4 tysiące mieszkańców. Znajduje się ona na granicy z Niemcami, toteż przez wiele lat pełniła bardzo ważną rolę chociażby podczas transportu przeróżnego rodzaju towarów. Wydawać by się mogło, że w tak niewielkim miasteczku nie może być nic ciekawego, jednak nic bardziej mylnego. Wprawdzie atrakcji dla turystów nie jest tak dużo jak w Kopenhadze czy Aalborgu, jednakże znajdują się tutaj warte odwiedzenia miejsca. Z pewnością bardzo interesujące jest muzeum Bov, które znajduje się na okrytym strzechą dworku. Ma ono charakter głównie regionalny, jednak niewątpliwie zaciekawi ludzi lubiących odbyć podróż w przeszłość, gdyż jego historia sięga XV wieku. W okolicy można zobaczyć także Muzeum Obozowe Froslev. Froslev jest wsią położoną nieopodal Padborga i w 1944 podczas II wojny światowej Niemcy wybudowali tam obóz jeniecki dla aktywistów duńskiego ruchu oporu. Poza tym w Padborgu znajdują się również muzeum rolnictwa czy też biblioteka rolnicza.
Chcąc się przedostać do Padborga można skorzystać z autobusu kursującego na trasie Polska – Dania. Podróż do tej miejscowości można zrealizować za pośrednictwem linii autokarowych Baltic Bus. Autokarem do Padborga można wyruszyć z kilku polskich miejscowości, są to m.in. Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Słupsk, Szczecin, Kalisz czy Gdynia. Bilet kosztuje w granicach 450 złotych, ale warto śledzić regularnie oferty przewoźników, gdyż raz na jakiś czas oferują oni promocje, dzięki czemu można przedostać się do Danii mniejszym kosztem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że jeżeli zarezerwuje się bilet odpowiednio wcześniej i zapłaci się od razu za przewóz w obie strony, to wtedy również można liczyć na niższą cenę.
Oczywiście kursują także autokary do innych miejscowości, zarówno za granicę, jak i w relacji Dania – Polska. W przypadku większych duńskich miast częstotliwość ich kursowania jest znacznie większa i można skorzystać z większego wyboru przewoźników.