Olby

Bilety Autokarowe Olby. Rezerwacja biletów autokarowych do Olby, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Olby Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Olby w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Olby Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Olby jest malutką miejscowością, a w zasadzie przedmieściami do większego miasta Koge, które leży 35 kilometrów od Kopenhagi. Samo w sobie nie ma zbyt wielu atrakcji, do jedynych można zaliczyć znajdujące się tutaj kościoły, jeden pochodzący z XIII wieku, a drugi zbudowany w modernistycznym stylu pod koniec XX wieku. Przez Olby przebiega jedna z linii tzw. S-train, która łączy Kopenhagę z mniejszymi miejscowościami i potrafi przewieźć ponad 350 tysięcy pasażerów dziennie. Z kolei w leżącej blisko Olby miejscowości Koge można już wybrać się na zwiedzanie. Przede wszystkim warto tam zobaczyć miejscowe muzeum, które mieści się w budynku pochodzącym z 1619 roku. Bardzo zabytkowa jest także zabudowa tego miasta, która w dużej części pochodzi z XVI wieku, a z obiektów sakralnych najbardziej znany jest kościół św. Mikołaja.
Autobusem do Olby można dostać się jedynie za pośrednictwem przewoźnika Baltic Bus, który z Polski odjeżdża we wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele. Wyjazdy mają miejsce z kilku polskich miejscowości, m.in. z Łodzi, Gdańska, Słupska, Koszalina, Stargardu Szczecińskiego, Włocławka, Torunia czy Bydgoszczy. Autobus do Olby kosztuje całkiem sporo, wyruszając z Łodzi będzie trzeba zapłacić około 450 złotych za bilet w jedną stronę. Istnieją jednak sposoby, aby ta opłata była niższa. Po pierwsze warto od razu zakupić bilet w obie strony, dzięki czemu jednostkowa cena okaże się mniejsza, dodatkowo często rezerwując przejazd z pewnym wyprzedzeniem, także istnieje szansa na tańszy zakup, niż gdyby robiło się to na ostatnią chwilę i przy okazji redukuje się wtedy ryzyko braku miejsc. Czas podróży zależy oczywiście od miejsca odjazdu, wyruszając z Łodzi należy liczyć się z około 15 godzinami, natomiast startując ze Szczecina będziemy jechać już tylko nieco ponad 7 godzin.
Rzecz jasna za polskimi przewozami autokarowymi można dostać się również do innych duńskich miejscowości i to znacznie większych, takich jak Odense, Aalborg, Kopenhaga czy też Aarhus i to praktycznie w każdy dzień tygodnia.