Horsens

Bilety Autokarowe Horsens. Rezerwacja biletów autokarowych do Horsens, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Horsens Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Horsens w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Horsens Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Horsens jest niewielkim duńskim miasteczkiem, ale za to pięknie usytuowanym, przy samym morzu. Stanowi tak więc świetne miejsce dla osób uwielbiających bliskość wody i aktywne spędzanie czasu, bowiem oprócz możliwości jakie daje sama bliskość morza, czyli pływanie czy surfing, to istnieją także specjalnie przygotowane tereny do jeździectwa, gry w tenisa i wielu innych sportów. Jednakże w ostatnich latach Horsens może poszczycić się głównie przeróżnymi wydarzeniami kulturalnymi. Najbardziej znanym, odbywającym się cyklicznie w każdy ostatni weekend sierpnia, jest tzw. festiwal średniowieczny. Centrum miasta aranżowane jest wtedy w średniowieczny sposób i organizowanych jest mnóstwo wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo w Horsens na przełomie ostatnich kilkunastu lat występowali tacy światowej sławy muzyczni artyści jak The Rolling Stones, Madonna, Joe Cocker, Elton John czy U2. Jednak coś dla siebie znajdą także turyści lubujący się w tradycyjnym zwiedzaniu zabytków, gdyż w Horsens znajdują się chociażby muzea czy barokowy pałac Lichtenbergów.
Autokarem do Horsens można dotrzeć praktycznie z każdego rejonu Polski i to w zasadzie codziennie, gdyż autobusy do tego duńskiego miasteczka kursują bardzo często. Bilety autokarowe do Horsens można zakupić u takich przewoźników jak Becker-Reisen, Sindbad czy Agat. Ceny są oczywiście zależne od miejsca wyjazdu, ale także poszczególni przewoźnicy ustalają swoje indywidualne oferty i warto się zorientować w cenach u kilku z nich, aby wybrać tę najlepszą, bowiem różnica w koszcie biletu w jedną stronę wynosi czasem nawet 100 złotych. Korzystnie jest także zakupić od razu bilety w obie strony, najlepiej ze sporym wyprzedzeniem czasowym, takie działania pozwolą na dodatkowe oszczędności.
Autokary do Danii jeżdżą oczywiście także do większych miast, takich jak Kopenhaga, Aarlus czy Odense i istnieje naprawdę duży wybór przewoźników w tym zakresie, np. Sindbad, Baltic Bus, Autokar Polska, Markus Gryfino, PKS Warmia.