Haderslev

Bilety Autokarowe Haderslev. Rezerwacja biletów autokarowych do Haderslev, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Haderslev Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Haderslev w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Haderslev jest duńskim miastem usytuowanym na południowym-wschodzie Jutlandii. Liczy sobie nieco ponad 20 tysięcy mieszkańców, jednak pod względem turystyki ma do zaoferowania całkiem dużo. Przede wszystkim należy wymienić tutejszą gotycką katedrę. Jej historia sięga już 1525 roku i może poszczycić się tym, iż znajdują się tutaj najwyższe kościelne okna w całej Skandynawii. Dodatkowo katedra ta wyposażona jest w jedne z najstarszych organów w Danii i w niektóre piątki podczas lata odbywają się tutaj właśnie organowe koncerty. Niezwykle ciekawym budynkiem jest również Pałac Gram, który nie licząc Kopenhagi, stanowi największą średniowieczną budowlę w kraju. Poza bogatym wnętrzem znajduje się tutaj również bardzo ładny ogród. W Haderslev nie brakuje również różnego rodzaju muzeów. Jednym z najbardziej znanych jest Muzeum Archeologiczne, przedstawiające między innymi wystawy z ceramiki oraz srebra.
Autokar do Haderslev kursuje z wielu polskich miast, między innymi z Krakowa, Białegostoku, Łodzi, Warszawy, Katowic czy Tarnowa. Na chwilę obecną trasa ta jest obsługiwana przez dwóch polskich przewoźników, a mianowicie Eurolines Polska oraz Agat. Odjeżdżają oni w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę, w zależności od miejscowości wyjazdu. Cena biletu w jedną stronę kształtuje się w granicach 350 złotych, jednak należy mieć na uwadze, że jeżeli kupi się od razu bilet w obie strony oraz zarezerwuje się przejazd odpowiednio wcześniej, to koszt jednostkowy podróży będzie niższy. Długość jazdy uzależniona jest oczywiście głównie od miasta, z którego wyjedziemy, toteż jadąc autokarem do Haderslev z Krakowa należy liczyć się z niespełna 18-godzinną podróżą, natomiast wyruszając z Wrocławia będziemy jechać już 5 godzin krócej.
Na trasie Polska – Dania dostępnych jest oczywiście znacznie więcej połączeń do innych duńskich miejscowości, gdyż do tego skandynawskiego kraju jeżdżą także tacy przewoźnicy jak Baltic Bus, Becker Reisen, Ecolines, PKS Warmia, Markus Gryfino czy też Sindbad.