Gedser

Bilety Autokarowe Gedser. Rezerwacja biletów autokarowych do Gedser, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Gedser Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Gedser w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Gedser Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

Gedser jest bardzo niewielką duńską miejscowością, ale za to dosyć ważną. Z geograficznego punktu widzenia bez wątpienia na uwagę zasługuje fakt, iż Gedser to najbardziej na południe wysunięty punkt Danii, leżący nad samym Morzem Bałtyckim. To właśnie tutaj 9 kwietnia 1940 roku wylądowały wojska niemieckie, rozpoczynając atak na Danię. Samo miasteczko nie liczy nawet tysiąca mieszkańców i nie posiada zbyt wielu atrakcji turystycznych, jednakże na pewno warty odwiedzenia jest tamtejszy kościół, którego historia sięga 1915 roku. Legenda głosi, że jeżeli budowa kościoła dobiegnie końca, wtedy to Gedser zostanie zalane przez morze. Do tej pory nie można stwierdzić, iż proces budowy został zakończony, ponieważ w konstrukcji kościoła jest jeszcze miejsce na jedną brakującą cegłę.
Autokar do Gedser zawiezie nas z kilku polskich miejscowości, są to m.in. Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kalisz Pomorski, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Piła, Wałcz czy Włocławek. Przewoźnikiem kursującym na tej trasie na chwilę obecną jest tylko Baltic Bus, który wyjeżdża z Polski w poniedziałki, wtorki oraz niedziele. Czas podróży autokarem do Gedser uzależniony jest oczywiście od miejsca wyjazdu i tak przykładowo z Łodzi jedzie się tam około 14.5 godziny, natomiast z Koszalina już tylko 9.5 godziny. Oczywiście jest to kurs w obie strony, tak więc możemy liczyć także na połączenia Dania – Polska i spokojny powrót do kraju. Cena biletu w jedną stronę kształtuje się w granicach 400 zł. Należy jednak pamiętać, że jeżeli zakupi się od razu bilet w obie strony, to można liczyć na niższą jednostkową cenę, podobnie jest w przypadku zarezerwowania biletu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.
Jeżdżą także inne autobusy do Danii, które dowożą pasażerów do wielu miejscowości, zarówno tych większych typu Aalborg, Kopenhaga czy Aarhus, jak i tych mniejszych jak Padborg czy Horsens. Przewoźnikami oferującymi transport do tych duńskich miast są między innymi jeszcze Becker Reisen, Eurolines Polska, Sindbad, Agat, Ecolines, Markus Gryfino czy PKS Warmia.