Aalborg

Bilety Autokarowe Aalborg. Rezerwacja biletów autokarowych do Aalborg, Polska Dania.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Aalborg Polska Dania możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Aalborg  w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania.

dania

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aarhus Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Aalborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Horsens Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kolding Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Vejle Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Padborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Rodby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Frederikshavn Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Stensved Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Gedser Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Nykobing Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Odense Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Olby Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Ronnede Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Fredericia Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Haderslev Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Skanderborg Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Slagelse Polska Dania
Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Kopenhaga Polska Dania

 

Jednym z największych duńskich miast (zaraz po Kopenhadze, Aarhus i Odense) jest leżący mniej więcej w centrum kraju Aalborg. Znajduje się tutaj port morski oraz stocznia, toteż wiele atrakcji miasta jest związanych właśnie z morzem. Przede wszystkim należy wymienić Muzeum Marynistyczne, które działa od 1992 roku i znajduje się w nim wiele ciekawych zbiorów. Najbardziej interesujący jest bez wątpienia w pełni funkcjonalny okręt podwodny Springeren, co po duńsku oznacza: skoczek. Od ponad 20 lat jest on nieużywany, jednak gdyby zaistniała taka potrzeba to w każdej chwili mógłby wypłynąć w morze. Kolejnym ciekawym obiektem jest torpedowiec Sobjornen, co po duńsku znaczy: niedźwiedź morski. Przez wiele lat służył on duńskiej marynarce, a obecnie w całości jest udostępniony do zwiedzania. Poza tym w muzeum znajdują się eksponaty ukazujące przeróżne rekwizyty powiązane z marynarką wojenną oraz portem i stocznią.
Autokary do Aalborga z Polski kursują z wielu miast, między innymi z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Rzeszowa czy Gliwic. Dostać się tam można na przykład korzystając z usług przewoźnika Agat. Bilety autokarowe do Aalborga mogą mieć różne ceny, w zależności od tego skąd chcemy tam dojechać, jakiego przewoźnika wybierzemy, kiedy zdecydujemy się zakupić bilet oraz czy będzie to bilet w jedną stronę czy dwie. Średnio jednak powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 300-350 złotych. Jeżeli chodzi o czas podróży, to jest on uzależniony od obranej przez konkretnego przewoźnika trasy, przykładowo wyruszając z Katowic liniami Agat, autobus do Aalborga będzie jechał około 21 godzin.
Oczywiście można wybrać także inny autokar do Danii, polskie autokarowe linie międzynarodowe zawiozą nas do wielu miejscowości znajdujących się w tym królestwie, m.in. do Kopenhagi, Aarhus, Odense czy Horsens. Autobusy do Danii uruchamiane są jeszcze przez takich przewoźników jak Eurolines Polska, Sindbad, PKS Warmia, Baltic Bus, Becker Reisen, Markus Gryfino, Ecolines, BTZ/KTT Katowice czy Autokar Polska.