Charleroi

Bilety Autokarowe Charleroi. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Belgia. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

UWAGA obecnie bilety do Belgii – Charleroi – sprzedaje tylko system EUROTICKET

Bilety autokarowe Charleroi Belgia możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Charleroi w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Charleroi w Belgii

Charleroi jest jednym z miast belgijskich, położone nad rzeką Sambra. Oficjalnie mieszkańcy miasta nazywani są Carolorégiens, jednak zwykło się także używać określenia Carolos. 7 kilometrów od miasta znajduje się lotnisko w Gosselies. Jednak można przedostać się także z Polski autobusem do Charleroi.
W dwóch wyszukiwarkach biletowych znajdujących się na naszej stronie (Voyager i Euroticket) możesz zarezerwować tanie bilety autokarowe do Charleroi. W zależności od tego, jakiego przewoźnika wybierzemy, dzień tygodnia, tyle zapłacimy za bilety autokarowe do Charleroi. I tak, w Euroticket znaleźć można tego typu firmy transportowe, w których ofercie znajdują się połączenia do Charleroi – autobusy Eurobus Eurolines Polska działające we współpracy z autokarami Polonia Transport, przewozami Trans Service, biletami Sokół, Biacomex Transport, Eurotrans, Orland. W Voyagerze nie znajduje się w tej chwili oferta do Charleroi.

Zobacz także bilety autokarowe do Brukseli albo bilety autokarowe do Antwerpii

Autokary do Charleroi pozwolą na swobodne zwiedzanie każdej atrakcji w mieście. Wśród nich znajdują się między innymi: Combie Centrale (kawiarnio-teatr znany w całym kraju), Muzeum Fotografii (Musee de la Photographie), European Flight Stimulator, Centre de Culture Scientifique (Centrum Kultury Naukowej), Airspace Indoor Skydiving (najwyższa komora-tunel wietrzny w Europie), Kościół św. Krzysztofa (w oryginalnej konstrukcji barokowej, która później przekształciła się w styl bizantyjski).

bilety-autokarowe-belgia

Bilet Autokarowy Charleroi – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Belgii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Charleroi w Belgii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Holandii.