Antwerpia

Bilety Autokarowe Antwerpia. Tanie bilety autobusowe on-line Polska Belgia. Rezerwacja.

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Bilety autokarowe Antwerpia Belgia możesz kupić w jednym z dwóch systemów sprzedaży: Euroticket lub Voyager. Warto sprawdzić ceny i rozkłady jazdy do Antwerpii w obydwu systemach i wybrać najlepszą ofertę.  Płatności za bilety: przelew lub karta kredytowa. Z nami kupujesz najtaniej bilety autokarowe do Antwerpii w Belgii

Antwerpia (nazywana lokalnie Antwerpen, w Hiszpanii Amberes, a we Francji – Anvers) jest miastem na północy Belgii, a dokładniej – we Flandrii, przez które przepływa rzeka Skalda (Scheldt) z połączeniem do Morza Północnego. Wyjazd autokarem do Antwerpii z Polski jest możliwy także dzięki naszej stronie. Znajdziesz na niej dwie wyszukiwarki biletów autokarowych do Antwerpii i innych miast belgijskich – Voyager i Euroticket.
Autobusy do Antwerpii oferują na przykład firmy przewozy autokarowe Sindbad, Nord i bilety autokarowe Interbus – Sindbad ogłaszające się w Voyagerze. Innym przykładem są autokary Agat do Antwerpii, a także przewoźnicy Autokar Polska, Becker Reisen, Eurobus Eurolines Polska i Selment w platformie Euroticket. Zakup biletu autobusowego online jest bardzo korzystny ze względu na często występujące promocje. Można zakupić bilety autokarowe do Antwerpii w jedną stronę już za około 200 złotych. Cena waha się w zależności od wybranego przewoźnika i terminu wyjazdu.
Zobacz także bilety autokarowe do Brukseli albo bilety autokarowe do Gent.

Przewozy autokarowe do Antwerpii pozwalają na zwiedzenie tego miasta. Wśród miejsc godnych uwagi są na przykład: Muzeum Plantin-Moretus (to kompleks muzealny honorujący drukarzy Christopha Plantina i Jana Moretusa), Katedra Najświętszej Marii Panny, Dom Rubensa (The Rubenshuis; dawniej dom sławnego malarza, obecnie – muzeum), Muzeum MAS (Museum aan de Stroom; w dosłownym tłumaczeniu: muzeum na rzece; największe muzeum w Antwerpii).

bilety-autokarowe-belgia

Bilet Autokarowy Antwerpia – Prosta i Szybka Rezerwacja Biletów Autobusowych do Belgii

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów do Antwerpii w Belgii wejdź w jedną z wyszukiwarek biletów autokarowych i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

A może wybierzesz się do innego kraju w Europie – sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe do Londynu.