Białoruś Bilety Autokarowe

Tanie Bilety Autokarowe z Polski na Białoruś.
REZERWACJA ON LINE

voyager-bilety-autokarowe euroticket-bilety-autokarowe

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Mińska Białoruś – Rezerwuj Teraz

Białoruś to państwo położone na wschód od Polski, oprócz tego przylega także do Łotwy, Litwy, Rosji, Ukrainy. Największe białoruskie miasta to: Mińsk, Homel, Mohylew, Witebsk, Grodno, Brześć, Bobrujsk, Baranowicze, Borysów, Pińsk – do niektórych z nich podróżują międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski, na które można zakupić tanie bilety autokarowe na Białoruś na naszej stronie.
W tym celu skorzystać wystarczy z jednej z dwóch wyszukiwarek biletowych (Voyager lub Euroticket), gdzie ogłaszają się firmy wypuszczające autokary na Białoruś. Wśród nich wymienić można: autobusy Motyl Travel and Transport, autokary Eurobus Mądeltrans, przewozy Eurobus Eurolines Polska. Skorzystaj z obu systemów, gdzie swoje usługi ogłaszają autobusy na Białoruś – w każdym z nich znajdziesz inne propozycje transportowe.

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Grodna Białoruś – Rezerwuj Teraz

Przewozy autokarowe na Białoruś są jednym ze środków transportu, który pozwala na zwiedzenie najciekawszych miejsc w kraju. Wśród nich wymienić należałoby: białoruską część Puszczy Białowieskiej, Zamek w Mirze (znajdujący się na terytorium Polski przed drugą wojną światową), Kościół św. Szymona Heleny w Mińsku (częściej nazywany przez okolicznych mieszkańców jako „czerwony kościół”), Twierdza Brześć, Brasławska grupa jezior (Braslaw Lakes; jeden z czterech naturalnych parków na Białorusi zawierający 30 jezior; trzy największe – Dryvyaty, Snudy, Strusta).

bialorus

Bilety autokarowe Warszawa Mińsk zakupisz u nas bez prowizji. Sprawdź autobusy Eurobus Eurolines w systemie EUROTICKET

Tutaj znajdziesz tani Bilet Autokarowy do Lida (Lyda) Białoruś – Rezerwuj Teraz

Płatność za bilet autokarowy na Białoruś to bardzo prosta czynność – przelew bankowy lub karta kredytowa. W kilka minut będziesz miał swój bilet autobusowy w ręku.

Jeśli chcesz sprawdzić rozkład jazdy autokarów na Białoruś wejdź na przykład w wyszukiwarkę biletów autokarowych Euroticket i wpisz miejscowości oraz datę wyjazdu, bez konieczności rezerwacji biletu można zobaczyć rozkład jazdy wybranego przewoźnika. Pamiętaj, za bilety autokarowe on line płacisz przelewem bankowym lub kartą kredytową. Nie pobieramy żadnej prowizji, ceny biletów mamy takie same jak bezpośrednio u przewoźników.

Mamy duży wybór tanich biletów autobusowych także do innych krajów  – sprawdź nasze bilety autokarowe do Anglii.